vůně

prozrazený podnikatelský záměr

Díky všem, kdo mi napsali k narozeninám – datum na Facebooku dělá divy. Ještě že je vymyšlené.

Jako dárek pro vás jsem připravil odhalení svého ambiciozního podnikatelského záměru, který jsem doposud prozrazoval pouze pod kódovým označením a to výhradně osobám, u kterých byla záruka, že vše hned pustí druhým uchem ven.

Tak pozor, přečtením následujících odstavců můžete místo mně skvěle zbohatnout, vytvořit prodejní řetězec, založit tradici a udělat si jméno (vše samozřejmě teprve po signování jednoduché franchisingové smlouvy!), navíc si báječně sami pochutnávat.

navoněnej toaleťák

Navoněnej toaleťák je symbol. Ukazuje daleko víc, než jen sám sebe. Neukazuje nic menšího, než konec světa.

I výkal má svůj kosmický rozměr, personifikuje strávené dobro (a tudíž otravu a zlo), nečistou hrozbu, kterou si sami produkujeme, stín, který způsobíme každým posvícením. V kosmické bitvě s ním se chtě nechtě ocitá i nevinná navoněná rulička, zdánlivě bezmocná, ve skutečnosti zákeřná a ve službách temných mocností.

Prosytit toaletní papír industriální voňavkou je zradou na ideálu z více důvodů: je to zbytečné, lživé a nezdravé.

chuť a vůně jaksi povědomá

Při jedné večerní jízdě autobusem z Prahy vedle mě seděla nějaká slečna. Kdybych si na lidech všímal šatů, a nechtěl je vidět jen bez nich, tak bych asi naznal, že je pěkně oblečená, a kdybych věděl, co je v módě, tak bych asi připustil, že ví, co je v módě. V každém případě bylo vidět, že o sebe velice dbá. Objevil se užnevímjaký důvod dát se do řeči a díky tomu jsem si všiml zvláštní věci: její dech voněl po hovně.

Subscribe to vůně