výstava u Josefa Chloupka aj.

Sunday, 19. November 2006

Zase jsem sem nedal nějakou dobu nic, ačkoli si pořád skládám nějaké výkřiky určené tomuto bloku. Ale pak je sem nedám, asi se začínám moc hlídat!

Mezitím se udála spousta věcí, z nichž si vybavím hlavně to, že naši mladí měli svatbu v kostele, probíhalo to u Jakuba v Brně, bylo tam pěkné světlo.

A pak si vybavím věci, které jsem zmeškal – ani jsem nejel se dráždit do Drážďan na vernisáž Chalupářů, a ani v Brně jsem nestihl jít na vyhlášení Chalupeckého ceny – blahopřeju Barboře Klímové! Já zase děkuji za všechna přání ke jmenování profesorem, které proběhlo před týdnem, možná se k němu ještě tady vrátím.

Ale teď se věnuju dělání rámů na výstavu u Josefa Chloupka v jeho brněnské galerii Ars – myslím, že od 5. prosince viagraindian.com. Možná ale taky šestého, ještě to potvrdím.

Dneska jsme s Jeníkem nafrézovali 260 běžných metrů blindrámů, zítra snad stihnem nadělat čepy, pak napnout, našepsovat a namalovat dvacet krásných obrazů – do dvou týdnů – tentokrát jsem to přehnal, obávám se. Na výstavě budou bílá plátna, budím se zpocenej.

Na to naváže 19. prosince výstava ve Šternberku, bude předpokládám i se studentama. To už budu mít aspoň ta plátna napnutá.

Čtěte týdeník Euro, teď někdy tam možná vyjde rozhovor, který dělali Jan Skřivánek a Karolína Jirkalová.

původní komentáře: 

1 zuzi 23.11.2006, 00:20:46

Vzbudil jste moji zvědavost, 20 obrazů za 14 dní, a ještě máte je všechny v hrudníku, tedy už vyskakují… půjdu se na to podívat, snad abyste to zase domaloval na místě, tehdy jsem to brala jako nějaký dobrý nápad, jako dialog s veřejností, ale teď vidí, že to může být i z nouze ctnost. Koukejte makat prosím. Půjdu to okoukout jak to dopadlo… Zuzi

Add new comment

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.