křest Slovníku Grafiky 2

Tuesday, 7. October 2008

Při vernisáži výstavy Bordel v Galerii Havelka tento čtvrtek se dočkáte také ohlašovaného křestu právě vydaného Slovníku Grafiky 2!

Podle názvu by člověk usuzoval, že musí jít o druhý díl slovníku grafických termínů, ale Grafika 2 je náš ateliér na AVU a slovníkem se myslí výsek naší slovní zásoby.

Tento tlustý špalíček nabyl tři sta osmdesáti čtyř stran hlavně tím, že na každé sudé stránce je asi tak jedno slovo a na liché tak jedna věta. Právě to ale byla na tom ta hlavní práce, snadnější by samozřejmě bylo bývalo napsat mnoho vět.

Slibuju si od toho, že nám nyní bude líp rozumět. Takže například, když řekneme: čára má dvě strany, tak už si každý sám doplní: a ještě k tomu má přední a zadní stranu.

Jak se bude distribuovat jsem zatím neřešil, v každém případě je možné publikaci od čtvrtka získat u Jitky Grígerové v Galerii Havelka, přičemž pro účastníky vernisáže vyhlašuju radikální slevu. (Nenapíšu nyní kolik, protože ještě nemám úplnou kalkulaci.)

původní komentáře: 

1 Slovník Grafiky 2 Len 11.01.2011, 13:52:27

Kde je možné nyní sehnat Slovník Grafiky 2?

2 koko. WWW 12.01.2011, 16:04:06

Nevím, snad ho mají na vrátnici hlavní budovy AVU, tel. 220 408 200, U Akademie 4, Praha 7 – ale netuším za jakou cenu (100 Kč?) – dlouho to tam nebylo, protože cena nebyla stanovená.

Add new comment

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.