BAF, Hrozby a další pozvánky

Sunday, 29. November 2009

Dneska jdu na otevření BAFu (Brno Art Fair) na brněnské výstaviště do pavilonu A. Je to veletrh galerií, první ročník, ambiciózní, zatím to vypadá na dost slušné zastoupení, trvá do neděle, více zde.

A pak za týden ve čtvrtek 3. prosince na „Konferenci o nejistotě, strachu a rizicích současného světa“. Program vymyslel Petr Koubský, vystoupí Ivan Adamovič (literární kritik), Jaroslav Bengl (informatik), Dana Drábová (jaderná fyzička), Ivan Gabal (sociolog), Vladimír Kokolia, Viktor Kořízek (horský vůdce), Iva Pekárková (spisovatelka), Tomáš Rosa (kryptolog), Josef Šlerka (sémiotik).

Zítra má v Galerii Havelka vernisáž Šárka Trčková. Znám už pár lidí, kteří se do jejích grafik a akvarelů nepříčetně zamilovali.

A zítra má vernisáž svých sbírek legendární D. Ž. Bor v liberecké Galerii U Rytíře. Na odkazu na stránky galerie pozvánka ještě nebyla, tak ji píšu sem:

Zveme Vás a Vaše přátele na zahájení výstavy D. Ž. Bor – Dary & Nedary (Práce na papíře českých autorů 20. století) ve čtvrtek 26. listopadu 2009 v 17 hodin.
Výstava potrvá do 7. ledna 2010.
Otevřeno od pondělí do soboty 10–17 hodin.
Mezi zastoupenými autory jsou například Vladimír Boudník, Jan Hísek, František Hudeček, Josef Istler, Čestmír Janošek, Jan Koblasa, Vladimír Kokolia, Jiří Kornatovský, Alena Kučerová, Karel Malich, Antonín Málek, Mikuláš Medek, Karel Nepraš, Pavel Nešleha, Petr Nikl, Vladimír Novák, Eduard Ovčáček, Robert Piesen, Michael Rittstein, Jaroslav Róna, Zbyněk Sekal, Zbyšek Sion, Václav Stratil, Josef Šíma, Adriena Šimotová, Josef Váchal, Aleš Veselý, Jindřich Zeithaml a další. Součástí výstavy jsou i knižní vazby D. Ž. Bora.

Add new comment

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.